Obywatelskie Forum Samorządowe

Nie zapomnij potwierdzić zapisu!

Dodano: 2020-02-18 21:10:00
Przypominamy, że osoby, które dokonały zgłoszenia na naszej stronie internetowej na tegoroczne wycieczki, powinny w dniach 21 i 24 lutego w godz. 14-17 potwierdzić swoje zgłoszenia i dokonać stosownych wpłat.Powrót →

Wpłat należy dokonywać w wysokości i zgodnie z warunkami danej imprezy (kawiarnia w krytej pływalni "Wodnik" MOSiR-u – stolik nr 7).

Wydaje nam się, że taka forma zapisów jest lepsza, bo jest okazja porozmawiać, dopytać się o szczegóły wycieczek, spotkać przed sezonem. 

Ponadto informujemy, iż członkowie OFS oraz pozostałe osoby zgłoszone do 18 lutego do godz. 20:30 na wycieczkę do Kopenhagi (16-19.07) zostali automatycznie zakwalifikowani na wycieczkę. W związku z zapełnieniem mniejszego autokaru, od 18 lutego godz. 20:30 zgłoszenia odbywają się wyłącznie na listę rezerwową – w przypadku zwiększenia limitu do dużego autokaru (jak wyżej), osoby z listy rezerwowej zostaną również zaproszone do udziału w wycieczce. Z listy rezerwowej (w kolejności dokonanych zgłoszeń) będą również zapraszane do udziału w wycieczce zgłoszone osoby w razie rezygnacji uczestników, którzy zapisali się wcześniej. Zgłoszenia zbieramy do 26 lutego.

Zapraszamy!

Nie pasuje Ci termin wpłaty lub masz pytania?
Zadzwoń pod nr tel. 501868896

Powrót →


Wycieczka 1-dniowa

Wycieczka 1-dniowa

Rajd pieszy plus

Rajd pieszy plus

Wycieczka 1-dniowa

Wycieczka 1-dniowa


Logowanie