Obywatelskie Forum Samorządowe

Jesteś członkiem? Pamiętaj o składce!

Dodano: 2020-02-10 16:30:00
Zachęcamy wszystkich członków OFS do regularnego wpłacania składek członkowskich. Przypominamy, że tradycyjnie ze składek finansujemy udział w walnym zgromadzeniu, które w tym roku odbędzie się 30 marca.Powrót →

Przypominamy, iż zgodnie ze statutem stowarzyszenia każdy członek ma obowiązek regularnego opłacania składek członkowskich w wysokości 5 złotych na miesiąc. Zachęcamy, aby zapłacić swoje składki za cały rok z góry - ze środków zebranych ze składek finansujemy catering na walnym zgromadzeniu (i tylko na tyle one wystarczają).

Tegoroczne walne zgromadzenie OFS odbędzie się 30 marca o godz. 18 w Restauracji SANTANA w Czechowicach-Dziedzicach (ul. Michałowicza 4). Zapraszamy wszystkich członków!

Zachęcamy również do wpłacania darowizn na nasze wspólne stowarzyszenie - każda darowizna pozwala na prowadzenie działalności i dofinansowanie imprez OFS - w szczególności wycieczek dla osoby, która dokonała darowizny, w wysokości przekazanej darowizny. Jednocześnie zachęcamy wraz z nami do społecznego udziału w organizacji imprez - wszystkie nasze imprezy odbywają się tylko dzięki naszej społecznej działalności opartej na pełnym wolontariacie nas wszystkich.


Powrót →


Wycieczka 1-dniowa

Wycieczka 1-dniowa

Wycieczka 1-dniowa

Wycieczka 1-dniowa

Wycieczka 4-dniowa

Wycieczka 4-dniowa

Wycieczka 1-dniowa

Wycieczka 1-dniowa

Rajd pieszo-pławny

Rajd pieszo-pławny


Logowanie