Obywatelskie Forum Samorządowe

Otwarte imprezy OFS-u w 2012 r.

Dodano: 2012-03-27 00:00:00
Powrót

Zapisy już ruszyły!

Udział dzieci i młodzieży zamieszkałych w Gminie Czechowice-Dziedzice w imprezach 1-dniowych OFS-u jest dofinansowany przez Gminę Czechowice-Dziedzice - w granicach ustalonego limitu (udział bezpłatny) - oraz przez Stowarzyszenie Obywatelskie Forum Samorządowe.
Ponadto, nasze Stowarzyszenie dofinansowuje udział swoich członków w wybranych imprezach 1-dniowych oraz wielodniowych.
Udział osób spoza naszego Stowarzyszenia w imprezach OFS-u jest możliwy w miarę wolnych miejsc - za pełną odpłatnością (szczegóły w cennikach poszczególnych imprez).
Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisy wyłącznie drogą elektroniczną przez niniejszą stronę w dziale imprezy i zapisy, do momentu zablokowania formularza zapisów.
Potwierdzenie zapisu przez OFS następuje w ciągu 7 dni na podany przy zapisie numer telefonu sms-em - w ciągu 7 dni od otrzymania sms-a należy wykupić bilet w kiosku "West" (mowa o dniach roboczych - bez sobót, niedziel i świąt) lub - w przypadku imprez wielodniowych - wpłacić zaliczkę.
Szczegóły w regulaminach.

UWAGA!
Członkowie OFS-u, pomimo otrzymania SMS-a o obowiązku wykupu biletu w ciągu 7 dni, mogą wykupić bilet na Walnym Zjeżdzie OFS-u, który odbędzie się w połowie kwietnia br.
Niewykupione bilety będą na nich czekać.
Dotyczy wyłącznie imprez wielodniowych!Powrót


Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Pod patronatem

Pod patronatem


Logowanie