Obywatelskie Forum Samorządowe

ZAPRASZAMY!

Dodano: 2013-03-25 00:00:00
Powrót

W tym roku OFS organizuje jeszcze więcej imprez!

Plany są ambitne. Już w marcu odbędzie się 2-dniowa wycieczka do Wieliczki, na którą uda się grupa młodzieży gimnazjalnej. W programie m.in. nocowanie pod ziemią, czyli w kopalni soli w Wieliczce w komorze Juliusza Słowackiego. W maju i czerwcu kolejne imprezy dla dzieci i młodzieży - wycieczki w Tatry i na Podhale - m.in. Kasprowy Wierch, Dolina Chochołowska, baseny termalne - i w Pieniny - Czorsztyn i Niedzica, do Warszawy oraz na Jurę Krakowską - Ogrodzieniec, Mirów i Bobolice - i Częstochowską - Ojców, Pieskowa Skała i Jaskinia Łokietka. Imprezy są dofinansowane przez Gminę Czechowice-Dziedzice oraz przez organizatora - Stowarzyszenie Obywatelskie Forum Samorządowe. Są to tzw. imprezy zamknięte - przeznaczone wyłącznie dla zgłoszonych do OFS zorganizowanych grup dzieci i młodzieży pod opieką opiekuna szkolnego.

Ponadto, w planie są trzy rajdy rodzinne (otwarte), na które tradycyjnie mogą zapisać się dodatkowo również dorośli (oferta ściśle limitowana, do wyczerpania wolnych miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń). W tym roku - z uwagi na małe zainteresowanie niektórymi zeszłorocznymi rajdami - organizujemy tylko 3 takie rajdy - w Gorce oraz w Beskid Żywiecki (wiosną) i na Jurę (jesienią). Zorganizowane grupy dzieci i młodzieży z opiekunem szkolnym zgłoszone do OFS nie płacą za udział (ich udział jest dotowany przez Gminę Czechowice-Dziedzice, ilość limitowana), natomiast pozostali  - zgodnie z cennikiem. Zapisy od 15 lutego br. na naszej stronie internetowej – do wyczerpania wolnych miejsc.

Oprócz tego, w czerwcu dla dorosłych planujemy wycieczkę do Budapesztu i Egeru - zapisy od 15 lutego do 15 marca br. W programie m.in. Budapeszt, Eger, Dolina Szépasszony, Szentendre i Esztergom, obiadokolacja przy muzyce zespołu ludowego i degustacja win prosto z piwniczek w Dolinie Pięknej Pani. W przypadku braku wystarczającej ilości chętnych impreza nie zostanie zrealizowana.

Dodatkowo, jesienią (we wrześniu) zapraszamy na 1-dniową wycieczkę na Słowację.

>>> oferta imprez otwartych OFS w 2013 roku (*pdf)
>>> regulaminy imprez otwartych i zapisów na imprezy otwarte (*pdf)

Niezależnie od imprez turystyczno-krajoznawczych, na początku kwietnia zorganizujemy tradycyjny pływacki Memoriał im. Stanisława Dziedzica, na który serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież. Szczegóły niebawem na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy!

 

 


Powrót


Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Pod patronatem

Pod patronatem


Logowanie