Obywatelskie Forum Samorządowe

Gdzie pojedziemy w 2015 roku?

Dodano: 2015-02-13 09:42:50
W tym roku, po trzech sezonach wrócimy w Pieniny i Jeseniki, a po sześciu - w Tatry. Zawitamy też w Beskid Śląsko-Morawski i w Góry Suche, na Opolszczyźnie będziemy szukać śladów zaginionych pałaców, a na Roztoczu - zabytków ...Powrót

... nieskażonej przyrody i bezcennych chwil integracji przy biesiadnym stole. To są imprezy otwarte, w których może wziąć udział każdy.

Ponadto dzieci i młodzież zwiedzą sudeckie zamki Grodziec, Chojnik, Czocha i Książ oraz Karkonosze i Pragę, odwiedzą także m.in. Oświęcim, Warszawę, Kłodzko, Góry Sowie i Skalne Miasto w Adrszpachu, a na koniec roku podążą teatralnym szlakiem.

Uwaga! Członkowie OFS-u oraz osoby, które w ubiegłym roku uczestniczyły w wycieczce 3-dniowej w Sudety, mogą ponadto zapisać się na imprezy wiosenne otwarte i tegoroczną wycieczkę 3-dniową POZA KOLEJNOŚCIĄ w dniach 20-28 lutego (należy wysłać na adres ofs@o2.pl maila z imieniem i nazwiskiem, adresem i PESELEM oraz numerem telefonu komórkowego (do kontaktu) osoby zapisywanej oraz datą/datami imprez).

Więcej o tegorocznych imprezach >>> tutaj.

Zapraszamy!


Powrót


Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Pod patronatem

Pod patronatem


Logowanie