Obywatelskie Forum Samorządowe

1 lutego ruszyły zapisy na wiosenne imprezy otwarte!

Dodano: 2014-02-01 00:00:00
Tradycyjnie, w nowym sezonie proponujemy naszym sympatykom udział w tzw. imprezach otwartych (rajdy i wycieczki). Ponadto, zwyczajowo OFS organizuje imprezy zamknięte dla dzieci i młodzieży z naszej gminy.Powrót

 

W tym roku również - początkiem kwietnia - OFS odwiedzi i zwiedzi zamki krzyżackie w Gniewie, Malborku i Trokach (Litwa), zawita także do Wilna (Litwa), gdzie z wieży telewizyjnej będzie można podziwiać piękną panoramę stolicy Litwy. Po odwiedzeniu Ostrej Bramy i cmentarza na Rossie przemierzymy wileńską starówkę w poszukiwaniu śladów naszych narodowych wieszczów - Adama Mickiewicza i Juliusza Słowackiego.

W kwietniu udamy się również na Mazury i Suwalszczyznę w okolice Sejn, odwiedzimy też Warszawę.

W tym roku ponadto młodzież uda się z OFS-em na warsztaty teatralne (Bielsko-Biała) i historyczne (Oświęcim), wyjedzie również na warsztaty geograficzne do Kotliny Kłodzkiej i w Góry Stołowe, gdzie odwiedzi m.in. Szczeliniec Wielki, Błędne Skały, kopalnię uranu i kilka innych ciekawych miejsc. Kolejnym celem naszych wojaży będzie Wrocław, gdzie czechowickie dzieci spędzą z OFS-em dwa dni poznając uroki tego pięknego, historycznego miasta nad Odrą.

Te wybrane i kilka innych imprez ma charakter zamknięty i biorą w nich udział wyselekcjonowane przez OFS zgłoszone grupy dzieci i młodzieży z Gminy Czechowice-Dziedzice, a prowadzą je członkowie OFS-u. Imprezy te są organizowane i realizowane przez OFS i są dofinansowane przez Gminę Czechowice-Dziedzice (oraz OFS).

 


Powrót


Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Pod patronatem

Pod patronatem


Logowanie