Obywatelskie Forum Samorządowe

Wiosna i jesień 2016 z OFS-em

Dodano: 2016-02-02 23:25:13
W tym roku zawitamy w krainę bajkowych zamków morawskich i Słowacki Raj, Dolinę Popradu i Rohacze, Beskid Mały, Rudawy Janowickie i Masyw Śnieżnika, Jurę Wieluńską oraz na Lubuski Szlak Wina i Miodu... zapraszamy! Powrót

Pięć rajdów i cztery wycieczki - dwie jednodniowe, jedna 2-dniowa oraz jedna 3-dniowa. Zapraszamy na nasze imprezy otwarte w 2016 roku!

Należy pamiętać, że imprezy te - jak co roku - są przede wszystkim imprezami członkowskimi - organizowane są dla członków naszego stowarzyszenia i mają też oni prawo do zapisu poza kolejnością. Jednak, na każdą imprezę mamy do rozdysponowania około 50 miejsc, toteż prawie zawsze zostaje spora pula miejsc, na które przyjmujemy zapisy osób również spoza grona naszych członków (tzw. zapisy otwarte, do wyczerpania pozostałej puli wolnych miejsc).

Zapisy takie prowadzone są w dwóch turach - osobno na imprezy wiosenne, a osobno na jesienne. Analogicznie, w dwóch turach - zawsze z góry - odbywa się również wykupywanie wejściówek (zgodnie z dokonanymi zapisami) na nasze imprezy.

Zapisy i zaliczkowanie na wycieczkę 3-dniową już się odbyły w styczniu. 

Zapisy otwarte na imprezy wiosenne (wiosenno-letnie - cztery rajdy, jedną wycieczkę 1-dniową oraz jedną wycieczkę 2-dniową) rozpoczną się 1 marca br. i potrwają do wyczerpania wolnych miejsc. Zgodnie z przyjętymi zapisami, przygotowane zostaną imienne wejściówki (pełne na imprezy 1-dniowe, oraz zaliczkowa na wycieczkę 2-dniową i uzupełniająca na wycieczkę 3-dniową), które należy wykupić w punkcie kolportażu w dniach 15-31 marca. Niewykupione wejściówki przepadają (uzupełniające - wraz z przepadkiem zaliczki), a zapisy zostają anulowane. Więcej m.in. na ten temat piszemy tutaj.

Zapisy otwarte na imprezy jesienne (jeden rajd i jedną wycieczkę 1-dniową) rozpoczną się 4 lipca br. i potrwają do wyczerpania wolnych miejsc. Zgodnie z przyjętymi zapisami, przygotowane zostaną imienne wejściówki (pełne na imprezy 1-dniowe, oraz uzupełniająca na wycieczkę 2-dniową), które należy wykupić w punkcie kolportażu w dniach 1-14 sierpnia. Niewykupione wejściówki przepadają (uzupełniające - wraz z przepadkiem zaliczki), a zapisy zostają anulowane. Więcej m.in. na ten temat piszemy tutaj.

Członkowie OFS-u tradycyjnie mogą zapisać się na imprezy OFS-u przed rozpoczęciem zapisów otwartych (do 28 lutego, im wcześniej tym lepiej - mailem lub bezpośrednio u organizatora) i tylko w takim przypadku gwarantujemy im miejsce na danej imprezie. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dokonanie zapisu na nasze imprezy jest w pełni dobrowolne i równoznaczne tym samym z akceptacją naszych zasad zapisów i wykupywania wejściówek oraz właściwych programów i regulaminów naszych imprez oraz innych postanowień organizatora, w granicach przewidzianych właściwymi regulaminami. Programy naszych imprez są ramowe i w razie zdarzeń losowych (np. niesprzyjająca pogoda) mogą ulec zmianom.

Cennik

 


Powrót


Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna


Logowanie