Obywatelskie Forum Samorządowe

XIV Memoriał za nami

Dodano: 2015-03-28 14:40:00
28 marca br. na pływalni MOSiR "Wodnik" w Czechowicach-Dziedzicach odbył się tradycyjny Memoriał Pływacki im. Stanisława Dziedzica. Oto wyniki >>>Powrót

Organizatorami zawodów były Stowarzyszenie Obywatelskie Forum Samorządowe w Czechowicach-Dziedzicach, Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej "Art." w Czechowicach-Dziedzicach oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach.

 

.................................................................

ZAPISY GRUPOWE (szkoły, kluby, szkółki itd.) odbywają się za pomocą na list zgłoszeniowych (w formacie .xls lub alternatywnie .txt (wzór) do dnia 25.03.2015 r. do godz. 15:00.
Zgłoszenia dokonane w inny sposób są nieważne i nie będą honorowane. Po w/w terminie zgłoszenia drużynowe nie będą przyjmowane.
W celu zapisania drużyny zawodników/zawodniczek na zawody należy pobrać i wypełnić prawidłowo listę zgłoszeniową i przesłać ją w wymaganym terminie (zostanie podany) na adres ofs@o2.pl - tylko tak zgłoszone drużyny będą brane pod uwagę w klasyfikacji drużynowej zawodów, a ich zawodnicy/zawodniczki - w klasyfikacji indywidualnej danych konkurencji.

ZAPISY INDYWIDUALNE zawodników i zawodniczek będą odbywać się w automatycznym formularzu tutaj do dnia 25.03.2015 r. do godz. 15:00. W celu zapisania indywidualnych zawodników/zawodniczek na zawody należy zrobić to za pomocą formularza, w wpisując prawidłowo pełne wymagane formularzem dane zawodnika/zawodniczki i zatwierdzając (klikając "Zapisz się") - tak zgłoszeni zawodnicy (zgłoszone zawodniczki) będą brani/brane pod uwagę wyłącznie w klasyfikacji indywidualnej danych konkurencji.
Zgłoszenia zawodników indywidualnych przyjmowane będą ponadto w dniu zawodów w biurze zawodów najpóźniej na 30 minut przed rozpoczęciem zawodów.

WAŻNE! Kierownik ekipy (opiekun/rodzic) dostarcza w dniu zawodów wypełnione indywidualne karty startowe zawodników (JEDNA KARTA = JEDEN START/konkurencja/bieg) i składa je najpóźniej na 30 minut przed rozpoczęciem zawodów w biurze zawodów. Jest to warunkiem dopuszczenia zawodnika/zawodniczki do udziału w danej konkurencji/biegu. Karty startowe należy wypełniać prawidłowo i CZYTELNIE, w przeciwnym razie nie będą uwzględniane w klasyfikacji zawodów.

Szczegółowe informacje - w regulaminie zawodów.

Zapraszamy!

 

.........................................

>>> regulamin zawodów
>>> lista startowa (drużyna)
>>> lista startowa (drużyna) alternatywna (wzór)
>>> zgłoszenie zawodnika/zawodniczki indywidualnego/indywidualnej
>>> karta startowa

 


Powrót


Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Pod patronatem

Pod patronatem


Logowanie