Obywatelskie Forum Samorządowe

Wycieczki i rajdy w roku 2019

Dodano: 2019-01-22 22:00:00
Cztery rajdy (w tym dwa rodzinne, w tym jeden wyjazdowy) i dwie wycieczki - 4-dniowa i 2-dniowa. Zapraszamy wszystkich członków na nasze tegoroczne imprezy członkowskie! Prosimy chętnych o pilnowanie terminów zapisów.Powrót →

Jak co roku, OFS organizuje kilka imprez dla swoich członków. Listy na dane imprezy są zapełniane w kolejności dokonywania zapisów.

Zapisy dla członków: 23-31 stycznia (po tym terminie ruszają zapisy otwarte i nie możemy zagwarantować miejsc).

Zapisy trwają w miarę dostępności miejsc - ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku wyczerpania się puli, nie możmy zagwarantować miejsc.

Plan wszystkich imprez OFS w 2019 roku można zobaczyć tutaj >>>
Zasady zapisów i taryfy na imprezy wyjazdowe można pobrać tutaj >>>
Plan imprez wyjazdowych, zasady zapisów i taryfy na imprezy wyjazdowe (w broszurze pdf) można pobrać tutaj >>>


Tradycyjnie, poza kolejnością - do 31 stycznia br. preferencyjnie w tzw. PRZEDTERMINIE zapisywać mogą się (przez e-mail) członkowie OFS (zwyczajni i honorowi) mający opłacone z góry na cały 2019 rok składki członkowskie (na dzień dokonywania zapisu), jak i osoby, które w 2018 roku pojechały na wycieczkę wielodniową integracyjną i zapisują się na obie tegoroczne wycieczki wielodniowe integracyjne. Zapisy trwają w miarę dostępności miejsc - ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

1 lutego ruszają zapisy na wyjazdy wielodniowe integracyjne. Tradycyjnie, spoza członków zwyczajnych i honorowych OFS promujemy głównie osoby, które jeżdżą z nami na takie wyjazdy i dzielnie partycypują w ich kosztach, z którymi mamy więcej czasu i możliwości się pełniej integrować. Kto zatem - spoza członków - zapisze się przynajmniej na jedną taką imprezę w terminie do 8 lutego (I TERMIN) i do 18 lutego odbierze wejściówkę (wejściówki) zaliczkową (zaliczkowe) na nią (nie), może - poza członkami - w pierwszej kolejności zapisać się na nasze tegoroczne wyjazdy jednodniowe (w terminie od wpłacenia zaliczek do 24 lutego, tzw. ZAPISY PREFEROWANE - decyduje kolejność zgłoszeń).
Zapisy trwają w miarę dostępności miejsc - ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Pozostali mogą próbować - o ile będą jeszcze wolne miejsca - zapisać się na nasze wyjazdy jednodniowe od 25 lutego (ZAPISY OTWARTE). Ponadto osoby - spoza członków - które do 8 lutego zapiszą się na oba nasze tegoroczne wyjazdy wielodniowe integracyjne, otrzymają zniżkę 50 złotych na drugi wyjazd, a także zniżkę na jednodniowy, wyjazdowy rajd rodzinny!
Zapisy trwają w miarę dostępności miejsc - ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zniżka ma nieco obniżyć uciążliwość finansową, z którą niewątpliwie wiąże się chęć uczestniczenia w obu wyjazdach, które do najtańszych nie należą, ale też miejsca, do których się udajemy (Niemcy i Południowe Morawy) do tanich nie są zaliczane... Po raz pierwszy na wycieczce wielodniowej mamy też aż trzy noclegi, bez przejazdów nocnych i nocy w autokarze. Wyższy też w tym roku jest standard noclegów, a i wyżywienie planujemy raczej godne... W tym sporo degustacji, poczęstunków tematycznych i innych atrakcji.

Tradycyjnie, programy wszystkich naszych imprez posiadają opcję dla osób, które niekoniecznie chętnie wykazują wytężoną aktywność fizyczną. W tym roku programy te są jeszcze bardziej zdywersyfikowane i dopasowane pod tym względem, zawsze z opcjami dla osób mniej aktywnych pod względem szlakowym.

Dokonanie zapisu na nasze imprezy jest w pełni dobrowolne i równoznaczne tym samym z akceptacją naszych zasad zapisów i otrzymywania zaproszeń na imprezy oraz właściwych programów i zasad naszych imprez oraz innych postanowień organizatora. Programy naszych imprez są ramowe i w razie zdarzeń losowych (np. niesprzyjająca pogoda) mogą ulec zmianom. Samych imprez jednak – niezależnie od warunków pogodowych – nie odwołujemy.

Wydawanie zaproszeń (odbiór wejściówek) na wiosenne wyjazdy jednodniowe na podstawie dokonanej darowizny w wysokości nie mniejszej niż koszt imprez, na które się zapisało, wg taryfy, odbywać się będzie w dniach 1-8 marca br. Na bieżąco będzie otwarta lista rezerwowa i gdy tylko będą się zwalniać miejsca na daną imprezę (np. wskutek niewykupienia wejściówki), zapisy te będą uzupełniane.

Wydawanie zaproszeń (odbiór wejściówek) na jesienne wyjazdy jednodniowe na podstawie dokonanej darowizny w wysokości nie mniejszej niż koszt imprez, na które się zapisało, wg taryfy, odbywać się będzie w dniach 1-8 sierpnia br.

Wydawanie zaproszeń odbywać się będzie zgodnie z informacjami otrzymanymi w wiadomości SMS na podany przy zapisie numer telefonu komórkowego - prosimy zwracać uwagę, aby uważnie wpisywać właściwy numer telefonu w formularzu zgłoszeniowym (w przypadku zapisów otwartych) i mailach (w przypadku zapisu w przedterminie).

 


Powrót →
Logowanie