Obywatelskie Forum Samorządowe

XV Memoriał Pływacki

Dodano: 2016-03-20 06:50:00
19 marca br. odbył się tradycyjny XV Memoriał Pływacki im. Stanisława Dziedzica. Udział mogły wziąć zarówno drużyny, jak i zawodnicy indywidualni - w sumie na zawodach wystartowało 296 zawodników i zawodniczek! Oto wyniki >>>
Powrót

Organizatorami imprezy było Stowarzyszenie Obywatelskie Forum Samorządowe, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach oraz Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej "Art".

...........................................................................................

ARCHIWALNA ZAPOWIEDŹ:

Szczegóły - w regulaminie dostępnym poniżej.

Zgłoszenia drużyn w postaci listy startowej można składać wyłącznie drogą elektroniczną - e-mailem na adres ofs@tlen.pl do dnia 15.03.2016 r. do godz. 15:00 na formularzu dostępnym poniżej, który należy prawidłowo wypełnić podając wszystkie wymagane w nim dane i wysłać w postaci załącznika.
Formularz jest w formacie .xls (Ms Excel), alternatywnie dopuszczalne jest wysłanie listy zawodników drużyny w postaci pliku notatnika .txt.
WAŻNE: w pliku .txt należy podać kolejno pełną nazwę drużyny, imię i nazwisko/imiona i nazwiska opiekuna/opiekunów, numer telefonu kontaktowego oraz nazwiska i imiona zawodników (w kolejności NAZWISKO IMIĘ) w kolumnie z podziałem na płeć (kobiety i mężczyźni w osobnych kolumnach) – wzorcowy plik znajduje się na stronie j/w.

Zgłoszenia zawodników indywidualnych można składać drogą elektroniczną na stronie www.ofs.org.pl w dziale IMPREZY I ZAPISY w odpowiednim formularzu zapisów do dnia 15.03.2016 r. do godz. 15:00. Zgłoszenia zawodników indywidualnych przyjmowane będą ponadto w dniu zawodów w biurze zawodów najpóźniej na 30 minut przed rozpoczęciem zawodów.

Zgłoszenia dokonane w inny sposób są nieważne i nie będą honorowane. Po w/w terminie zgłoszenia drużynowe nie będą przyjmowane.

Regulamin >>>

Lista zgłoszeniowa drużyny (Excel) >>>
Lista zgłoszeniowa drużyny (alternatywna, txt) >>>

Zgłoszenia zawodników indywidualnych >>>

Karta startowa (pdf) >>>
Karta startowa (jpg) >>>

 


Powrót


Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Pod patronatem

Pod patronatem


Logowanie