Wydarzenia - Obywatelskie Forum Samorządowe - Wilno i Grodno - i nie tylko!
Obywatelskie Forum Samorządowe

Wilno i Grodno - i nie tylko!

Dodano: 2018-01-22 23:10:00
Pięć rajdów i trzy wycieczki - dwie jednodniowe i jedna 4-dniowa. Zapraszamy wszystkich członków na nasze tegoroczne imprezy członkowskie! Prosimy o pilnowanie terminów zapisów.Powrót

Jak co roku, OFS organizuje kilka imprez dla swoich członków. Listy na dane imprezy są zapełniane w kolejności dokonywania zapisów. Plan imprez można zobaczyć tutaj >>>

Tradycyjnie, poza kolejnością - do 31 stycznia br. preferencyjnie w tzw. PIERWSZYM PRZEDTERMINIE zapisywać mogą się (przez e-mail) członkowie OFS (zwyczajni i honorowi) mający opłacone z góry na cały 2018 rok składki członkowskie (na dzień dokonywania zapisu).

W DRUGIM PRZEDTERMINIE mogą zapisywać się osoby zapisane na tegoroczną imprezę integracyjną, będące członkami wspierającymi OFS (zapisy dla tych osób odbędą się od 1 do 7 lutego br. lub do wyczerpania wolnych miejsc, w przypadku niewpłacenia zaliczki na wycieczkę do Wilna i Grodna do 12 lutego br. zapisy takiej osoby w przedterminie ulegają oczywiście przepadkowi).

ZAPISY OTWARTE dopełniające skierowane do członków wspierających OFS rozpoczną się 18 lutego br. o godz. 0:00 na naszej stronie internetowej (zapisy otwarte odbędą się do wyczerpania limitu wolnych miejsc na daną imprezę).


Dokonanie zapisu na nasze imprezy jest w pełni dobrowolne i równoznaczne tym samym z akceptacją naszych zasad zapisów i otrzymywania zaproszeń na imprezy oraz właściwych programów i zasad naszych imprez oraz innych postanowień organizatora. Programy naszych imprez są ramowe i w razie zdarzeń losowych (np. niesprzyjająca pogoda) mogą ulec zmianom. Samych imprez jednak – niezależnie od warunków pogodowych – nie odwołujemy.

Wydawanie zaproszeń na imprezy wiosenne na podstawie dokonanej darowizny w wysokości nie mniejszej niż koszt imprez, na które się zapisało, odbywać się będzie w dniach 1-15 marca br. Na bieżąco będzie otwarta lista rezerwowa i gdy tylko będą się zwalniać miejsca na daną imprezę (np. wskutek niewykupienia wejściówki), zapisy te będą uzupełniane.

Wydawanie zaproszeń na imprezy jesienne na podstawie dokonanej darowizny w wysokości nie mniejszej niż koszt imprez, na które się zapisało, odbywać się będzie w dniach 2-16 lipca br.

Wydawanie zaproszeń odbywać się będzie zgodnie z informacjami otrzymanymi w wiadomości SMS na podany przy zapisie numer telefonu komórkowego - prosimy zwracać uwagę, aby uważnie wpisywać właściwy numer telefonu w formularzu zgłoszeniowym (w przypadku zapisów otwartych) i mailach (w przypadku zapisu w przedterminie).

 


Powrót


Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna


Logowanie