Obywatelskie Forum Samorządowe

Na Mazury i nad morze

Dodano: 2007-07-05 18:49:50
– Zapraszamy na obozy w przepięknej okolicy na Mazurach i nad Bałtykiem – zachęca prezes stowarzyszenia Grzegorz Tomaszczyk.
Powrót

Stowarzyszenie Obywatelskie Forum Samorządowe zrzesza grupę kilkudziesięciu niezwykle prężnych działaczy i animatorów życia społecznego. OFS słynie z organizacji „Rajdów za złotówkę”. Jest to unikalny w skali kraju pomysł, który umożliwia – głównie dzieciom i młodzieży – poznanie uroczych zakątków Beskidów i Jury Krakowsko-Częstochowskiej. W bieżącym roku Obywatelskie Forum Samorządowe rozszerzyło jeszcze swą działalność i organizuje również wycieczki i obozy w innych, odleglejszych regionach kraju.

OFS organizuje m. in. od 2 do 16 lipca br. obóz pod namiotami nad Jeziorem Garbaś koło Bakłarzewa na Pojezierzu Suwalskim. Koszt wyprawy wyniesie 590 zł. W wypoczynku nad wodą mogą uczestniczyć dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Młodzi ludzie znajdą się pod opieką doświadczonych wodniaków, którzy zapewnią im liczne atrakcje – wycieczki autokarowe, spływy kajakowe, rejsy żaglówkami i statkami białej floty. Koloniści będą otrzymywać po cztery posiłki dziennie. Dla kogoś, kto chce przeżyć młodzieńczą przygodę, ważne jest także to, iż młodzi ludzie będą zakwaterowani w dziesięcioosobowych namiotach w lesie tuż przy jeziorze.

– Ktoś, kto woli nadmorskie wycieczki rowerowe, autokarowe i rejsy po Bałtyku, może jechać z nami do Starego Borku w pobliżu Kołobrzegu – dodaje animator życia społecznego z OFS Grzegorz Lubecki.

Obywatelskie Forum Samorządowe właśnie w Starym Borku organizuje od 21 lipca do 3 sierpnia br. obóz dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Tam także młodzież otrzymywać będzie cztery posiłki dziennie. Zostanie zakwaterowana w dwu-, trzy- i czteroosobowych pokojach w hoteliku turystycznym. Koszt pobytu nad morzem wyniesie 620 zł.

 


Korepetycje z matematyki w Czechowicach


Powrót


Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Pod patronatem

Pod patronatem


Logowanie