Obywatelskie Forum Samorządowe

Bogaty czerwiec z OFS

Dodano: 2007-07-05 18:38:56

Mamy pełnię sezonu rajdowo-wycieczkowego. Najlepiej widać to na harmonogramach zajęć animatorów kultury z Obywatelskiego Forum Samorządowego. W maju zorganizowali już trzy „Rajdy za złotówkę”, zawody na orientację oraz kros rowerowy. W imprezach OFS uczestniczyło w tym miesiącu kilkuset m11ieszkańców Czechowic-Dziedzic i okolicy. Jak poinformował nas członek zarządu OFS Grzegorz Lubecki, w czerwcu szykują się kolejne imprezy.

Powrót

3 czerwca odbędą się rowerowe zawody na orientację. 10 czerwca będziemy mogli zostać uczestnikami pieszego rajdu pn. Nadwiślańskie Spotkania Młodzieży. 17 czerwca odbędzie się „Ekofestiwal”, podczas którego działacze OFS, nauczyciele, opiekunowie i uczniowie czechowickich szkół podsumują Kampanię „Przyroda”.

– „Rajd za złotówkę” na trasie Czantoria – Stożek – Kubalonka, a dla wytrwałych i wytrawnych piechurów „Wyprawę górską" (Czantoria – Stożek – Kubalonka – Zaolzianka – Barania Góra) organizujemy 24 czerwca – dodaje prezes zarządu stowarzyszenia OFS Grzegorz Tomaszczyk.

Cykl wiosennych imprez pn. „Rajd za złotówkę” zakończy się 1 lipca na trasie Pilica – Smoleń – Ryczów – Podzamcze w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Na rajdy i inne imprezy OFS można się jeszcze zapisywać. Wystarczy wejść na stronę www.ofs.czdz.pl lub zadzwonić do animatorów kultury – Grzegorza Tomaszczyka (601915867), Jacka Gąsiorowskiego (692452213) lub Grzegorza Lubeckiego (604814905).


Powrót


Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Pod patronatem

Pod patronatem


Logowanie