Obywatelskie Forum Samorządowe

Plan imprez OFS w 2011 roku

Dodano: 2011-01-27 12:00:00
Zwiedzaj razem z nami! Zobacz plan imprez OFS w 2011 roku.
Promocyjny cennik obowiązuje od 27.01.2011 do odwołania.
Zapisy na każdą imprezę - wyłącznie drogą internetową.
Przeczytaj regulamin imprez wyjazdowych OFS.
Pobierz ulotkę z planem imprez 2011. Zapraszamy!Powrót →

Cztery rajdy piesze za złotówkę (jeden w Beskid Żywiecki, jeden w Beskid Mały, jeden na Jurę Krakowską i jeden na Jurę Częstochowską) oraz trzy wycieczki - jednodniowa w mało znane ale jakże urokliwe Góry Opawskie które warto poznać bliżej oraz dwie trzydniowe - na wschód (Łańcut, Ziemia Przemyska, Krasiczyn i Lwów) i na zachód (do skalnych i podziemnych miast Sudetów) to tylko niektóre z imprez OFS, jakie przygotowaliśmy dla mieszkańców Czechowic-Dziedzic w 2011 roku. Oprócz tego tradycyjny Rajd "Poznajemy Naszą Gminę" oraz jubileuszowy, X Memoriał Pływacki im. Stanisława Dziedzica.

Z OFS-em masz okazję tanio i w dobrym towarzystwie zwiedzić miejsca, do których sam(a) możliwe że nigdy byś nie dotarł(a) !

Dzieci, młodzież i studenci zamieszkali na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice, dzięki wsparciu finansowemu Stowarzyszenia OFS i Gminy Czechowice-Dziedzice, mogą na rajdy jechać już za symboliczną złotówkę! Dorośli także pojadą dzięki wsparciu finansowemu Stowarzyszenia OFS za symboliczną kwotę - cena 10 zł za osobę za rajd to przecież i tak grubo poniżej rzeczywistych kosztów.

Pomóż nam organizować i wspierać turystykę i wypoczynek w naszym mieście i gminie! Dołącz do nas!!!

Zapraszamy!

 

Regulamin:

1. Zapisy odbywają się wyłącznie drogą elektroniczną na stronie www.ofs.org.pl (ważne: należy podać numer telefonu i pełne daneosoby zapisującej się, w przeciwnym razie zapis jest nieważny). Ilość miejsc ograniczona - oferta ważna do wyczerpania wolnych miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

2. Terminy imprez uwagi na warunki pogodowe lub uwarunkowania organizacyjne mogą ulec zmianie (bieżące informacje na stronie internetowej).

3. Program imprez jest ramowy i może ulec zmianie.

4. Cennik imprez ma charakter promocyjny i czasowy i może ulec zmianie. Bilety zakupione wcześniej, przed dniem dokonania takich zmian w cenniku danej imprezy i odwołania promocji, nie podlegają zmianom wg nowej taryfy ani dopłatom.

5. Zapłata za udział w imprezie odbywa się w kiosku "WEST" (Czechowice-Dziedzice, ul. Towarowa przy placu dworca autobusowego) w ścisle określonych terminach – chyba, że organizator ustali inaczej. Przy dokonaniu płatności następuje obowiązkowe wpisanie na listę uczestnika (potwierdzone złożonym przez uczestnika podpisem) i wykupienie biletu uprawniającego do udziału w imprezie.

TERMINY WYKUPU BILETÓW NA IMPREZY OFS:

Osoby zapisane proszone są o wykupienie swojego biletu w kiosku "WEST" (Czechowice-Dziedzice, ul. Towarowa, przy placu dworca autobusowego) - imienne bilety będą przygotowane i dostępne do wykupienia dla osób zapisanych przez internet w terminach:

 • na rajd w Beskid Żywiecki (09.04)
  - bilety będą do odebrania od 21 marca do 1 kwietnia 2011 (w kiosku "WEST")
  CENA: dzieci i młodzież szkolna oraz studenci z terenu Gminy Czechowice-Dziedzice - 1 zł; pozostali oraz dorośli - 10 zł.
 • na wycieczkę w Góry Opawskie (07.05)
  - bilety będą do odebrania od 18 do 29 kwietnia 2011 (w kiosku "WEST")
  CENA: dzieci i młodzież szkolna oraz studenci z terenu Gminy Czechowice-Dziedzice - 1 zł; pozostali oraz dorośli - 15 zł.
 • na rajd na Jurę (04.06)
  - bilety będą do odebrania od 16 do 27 maja 2011 (w kiosku "WEST")
  CENA: dzieci i młodzież szkolna oraz studenci z terenu Gminy Czechowice-Dziedzice - 1 zł; pozostali oraz dorośli - 10 zł.
 • na wycieczkę na Kresy Wschodnie (10-12.06)
  - bilety będą do odebrania od 16 do 27 maja 2011 (w kiosku "WEST")
  CENA: 330 zł.
 • na wycieczkę w Sudety (09-11.09)
  - bilety będą do odebrania od 15 do 31 sierpnia 2011 (w kiosku "WEST")
  CENA: 290 zł.
 • na rajd w Beskid Mały (17.09)
  - bilety będą do odebrania od 29 sierpnia do 8 września 2011 (w kiosku "WEST")
  CENA: dzieci i młodzież szkolna oraz studenci z terenu Gminy Czechowice-Dziedzice - 1 zł; pozostali oraz dorośli - 10 zł.
 • na rajd na Jurę (01.10)
  - bilety będą do odebrania od 12 do 23 września 2011 (w kiosku "WEST")
  CENA: dzieci i młodzież szkolna oraz studenci z terenu Gminy Czechowice-Dziedzice - 1 zł; pozostali oraz dorośli - 10 zł.
W przypadku braku możliwości wykupienia biletu w w/w terminie lub miejscu prosimy o uprzedni kontakt z organizatorem - ofs@o2.pl.
Niewykupienie biletu w tym terminie traktowane będzie jako rezygnacja z wyjazdu i zapis takiej osoby na imprezę zostanie anulowany.


6. Wstęp do autokaru odjeżdżającego na imprezę odbywa się wyłącznie na podstawie ważnego biletu, za kolejnością i na dodatkowych zasadach wskazanych przez organizatora.
W przypadku posiadania wolnych miejsc w autokarze w planowym czasie odjazdu dopuszcza się wykupienie biletu u organizatora bezpośrednio przed odjazdem autokaru.

 

Zobacz pełny regulamin

 


Powrót →
Logowanie