Obywatelskie Forum Samorządowe

Poznaliśmy Naszą Gminę

Dodano: 2008-10-30 12:49:46
Dnia 18 października odbył się VI Rajd "Poznajemy Naszą Gminę", organizowany corocznie przez Stowarzyszenie Obywatelskie Forum Samorządowe i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach.Powrót

Uczestnicy wyruszyli w trasy - rozlokowane na terenie naszej gminy (do wyboru były cztery atrakcyjne trasy, wiodące przez Lipowiec, Górny Las, Ligotę, Bronów, Zabrzeg i centrum miasta) - o godzinie 9. Na starcie drużyny otrzymały mapy z wyznaczonymi trasami przejścia i punktami orientacyjnymi (które trzeba było odnaleźć, zlokalizować i prawidłowo odczytać) oraz test wiedzy o naszej gminie i regionie obejmujący 30 różnorodnych pytań.

Po przejściu trasy, wyznaczeniu azymutu oraz rozwiązaniu testu drużyny w komplecie stawiły się na mecie (zlokalizowanym na miejskim kąpielisku), gdzie - raczone obficie wyśmienitym jadłem i poiwem, przygotowanymi i serwowanymi przez członków naszego stowarzyszenia - nastąpiło uroczysteogłoszenie wyników i rozdanie okolicznościowych statuetek i nagród.

W przyszłorocznym rajdzie, o wzbogaconej formule, moc dodatkowych wrażeń i atrakcji - między innymi otworzymy nową trasę rajdu, wiodącą przez północne i centralne tereny naszego miasta.

Do zobaczenia w przyszłym roku!


Powrót


Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Pod patronatem

Pod patronatem


Logowanie