Obywatelskie Forum Samorządowe

Podsumowanie roku 2009 w OFS-ie

Dodano: 2010-02-13 00:00:00

Ponad 2 tys. uczestników - dzieci i młodzieży, mieszkańców Czechowic-Dziedzic - w 29 imprezach krajoznawczo-turystycznych, sportowych i rekreacyjnych.

A wszystko to możliwe dzięki rzeszy członków, sympatyków i wolontariuszy OFS, oraz dzięki wsparciu finansowemu gminy, która dotowała dużą część naszych imprez.

Jaka inna społeczna, oparta wyłącznie na wolontariacie oraz na ogromnym wkładzie własnym swoich członków i sympatyków organizacja, może poszczycić się takimi osiągnięciami na polu turystyki i sportu w gminie, dla mieszkańców naszej gminy?

Powrót

W 2009 r. w imprezach organizowanych przez OFS wzięło udział 2074 uczestników - mieszkańców gminy Czechowice-Dziedzice, w tym w 23 imprezach krajoznawczo-turystycznych w sumie uczestniczyło aż 1665 osób! Odbyło się siedem rajdów za złotówkę, pięć rajdów z cyklu "Korona Gór Polskich" (m. in. w Tatry, w Bieszczady), dwa obozy wypoczynkowe nad morzem, cztery wycieczki jednodniowe i cztery wielodniowe (m. in. do Wilna i na Mazury) oraz tradycyjny Rajd "poznajemy Naszą Gminę". W samych rajdach za złotówkę udział wzięło aż 263 uczestników!

W sporcie OFS w 2009 roku zorganizował zawody pływackie - VIII Memoriał im. Stanisława Dziedzica, turnieje siatkarskie, kros rowerowy oraz obóz sportowy.

Mamy nadzieję, że nasze imprezy w 2010 r. zgromadzą równie liczną rzeszę uczestników!

Rozpoczynamy już 20 marca tradycyjnym Memoriałem im. Stanisława Dziedzica.

Zapraszamy!


Powrót


Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna


Logowanie