Wydarzenia - Obywatelskie Forum Samorządowe - Wycieczka w Gory Opawskie (7.05)
Obywatelskie Forum Samorządowe

Wycieczka w Góry Opawskie (7.05)

Dodano: 2011-05-09 06:00:00
W sobotę 7 maja br. odbyła się wycieczka w Góry Opawskie. W drodze powrotnej odwiedziliśmy Górę Św. Anny.
>>> zdjęcia: (album 1) (album 2) (album 3)
W wycieczce wzięło udział 73 uczestników.Powrót

 

 

ARCHIWALNE:

Zapraszamy na pierwszą tegoroczną wycieczkę - 7 maja (sobota) w Góry Opawskie. W drodze powrotnej zawitamy na Górę Św. Anny.
UWAGA! Wejście do autokaru tylko za okazaniem ważnego biletu.

 Zapowiadana na najbliższą sobotę jest piękna, słoneczna pogoda
- niebo bezchmurne bądź z niewielką ilością chmur,
temperatura w południe sięgająca 19 oC.


>>> zobacz
prognozę pogody dla rejonu Gór OpawskichTermin odbioru biletów minął 29.04.2011 o godz. 16:00
.
Bilety nie wykupione zostały anulowane.

UWAGA!

Z powodu znacznej ilości uczestników,
w celu usprawnienia odprawy i wsiadania do autokaru,
obowiązują szczególne zasady porządkowe
:


Wejście do autokaru odbywa się w kolejności zapisów, wskazanej numerem biletu (w prawym górnym rogu karty biletu - np. numer OP 001 oznacza, że taka osoba wsiądzie do autokaru jako pierwsza).
Wybór miejsca w autokarze odbywa się po wejsciu do autokaru spośród wolnych (nie zajętych w momencie wsiadania) miejsc. Zajmowanie miejsc w autokarze dla osób, które jeszcze nie wsiadły, jest dozwolone tylko za pozwoleniem organizatora. W celu zachowania porządku i zaoszczędzenia czasu, prosimy o wchodzenie do autokaru po okazaniu biletu według kolejności numeracji biletów, gdyż tak będzie następować wpuszczanie do autokaru. Osoby z dalszymi numerami biletów proszone są o cierpliwe oczekiwanie na swoją kolej. Numery będą wywoływane. Prosimy przy wejściu okazywać bilet.
Wpuszczanie do autokaru nastąpi od godziny 5:50
.
UWAGA! Członkowie rodzin z dalszymi numerami biletu mogą wejść do autokaru za pozwoleniem organizatora razem z członkiem rodziny posiadającym wcześniejszy numer biletu - OFS jako organizacja społeczna nigdy nie rozdziela rodzin :-)

Członkowie Stowarzyszenia OFS - jako osoby wspierające, współdziałające i współfinansujące składkowo działalność OFS - zawsze wsiadają poza kolejnością i mają możliwość wcześniejszej rezerwacji konkretnego miejsca, niezależnie od numeru na bilecie.

Niezależnie od powyższego, organizator zastrzega sobie prawo przydzielania w tym nakazywania zmiany miejsc w autokarze, o ile uzna, iż będą tego wymagały względy porządkowe, rodzinne lub względy bezpieczeństwa.

Prosimy o dostosowanie ubioru i wyposażenia do warunków pogodowych.

Co jest najciekawsze w Górach Opawskich?
Ich kieszonkowe można by rzec rozmiary. Nie ma tu długich szlaków, wielkich przestrzeni. Można je w przeciągu jednego dnia obejść w całości i ze dwa razy objechać na rowerze.


Wyróżnia je wielka różnorodność terenu. Ilość nagromadzonych tutaj atrakcyjnych miejsc możliwych do odwiedzenia w przeciągu paru godzin nie ma sobie równych chyba w całej Polsce.
Wierzchołki, doliny, potoki i rzeczki, kamieniołomy i wyrobiska, stawy, wąwozy. Są nawet ubezpieczenia na szlaku przypominające Tatry Wysokie.

 

 

 

Zapraszamy!

Osoby zapisane proszone były wykupienie imiennego biletu w kiosku "WEST" przy ul. Towarowej przy płycie dworca autobusowego w Czechowicach-Dziedzicach.
Bilety można było wykupić od 18 do 29 kwietnia br.
Cena: 1 zł - dzieci, młodzież i studenci z Gminy Czechowice-Dziedzice; 15 zł - pozostali i dorośli.

W przypadku braku możliwości wykupienia biletu w w/w terminie prosimy o kontakt z organizatorem - ofs@o2.pl.

Niewykupienie biletu w tym terminie traktowane jest jako rezygnacja z wyjazdu i zapis takiej osoby na imprezę został anulowany.

Zobacz regulamin.

Dzieci, młodzież i studenci zamieszkali na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice, dzięki wsparciu finansowemu Stowarzyszenia OFS i Gminy Czechowice-Dziedzice, mogą jechać już za symboliczną złotówkę!

 

Zobacz: Góry Opawskie na zdjęciach

 


Powrót


Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna


Logowanie