Obywatelskie Forum Samorządowe

II Otwarte Mistrzostwa Czechowic-Dziedzic w pływaniu 2010

Dodano: 2010-05-30 17:36:29
Już 19 czerwca na pływalni "Wodnik" odbędą się Otwarte Mistrzostwa Pływackie Czechowic-Dziedzic. Zgłosić się do udziału może... każdy! W sześciu kategoriach wiekowych, w trzech stylach i na trzech dystansach przewidzianych przez organizatorów dla każdego znajdzie się miejsce. Organizatorami zawodów są - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszenie Obywatelskie Forum Samorządowe. Szczegóły - tutaj.Powrót

Zawodników należy zgłaszać do 17 czerwca na specjalnie przygotowanych listach startowych, do pobrania. Zgłoszeń dokonywać można tylko drogą elektroniczną! Wypełnione listy startowe należy przesłać w załączniku na adres mailowy ofs.zawody@gmail.com do 17 czerwca br., najpóźniej do godziny 18.

19 czerwca o godzinie 8 zawodnicy stawiają się na pływalni (8:30 - rozgrzewka, 9:00 -początek zawodów) z prawidłowo wypełnionymi kartami startowymi, które - po uiszczeniu opłaty wpisowej (5 zł za jednego zawodnika) oddadzą organizatorowi, co oznaczać będzie prawo do startu w zawodach. Zawodnicy niepełnoletni muszą dostarczyć równiez zgodę rodziców na udział w zawodach (wzór również do pobrania), a zawodnicy pełnoletni złożyć pisemne oświadczenie (także do pobrania).

Za trzy pierwsze miejsca w każdej konkurencji przyznawane będą medale i dyplomy. Ponieważ mistrzostwa mają charakter otwarty, nie będzie prowadzona klasyfikacja zespołowa.

 


Powrót


Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Pod patronatem

Pod patronatem


Logowanie