Obywatelskie Forum Samorządowe

Podsumowanie roku 2009 w OFS-ie

Dodano: 2010-02-13 00:00:00

Ponad 2 tys. uczestników - dzieci i młodzieży, mieszkańców Czechowic-Dziedzic - w 29 imprezach krajoznawczo-turystycznych, sportowych i rekreacyjnych.

A wszystko to możliwe dzięki rzeszy członków, sympatyków i wolontariuszy OFS, oraz dzięki wsparciu finansowemu gminy, która dotowała dużą część naszych imprez.

Jaka inna społeczna, oparta wyłącznie na wolontariacie oraz na ogromnym wkładzie własnym swoich członków i sympatyków organizacja, może poszczycić się takimi osiągnięciami na polu turystyki i sportu w gminie, dla mieszkańców naszej gminy?

Powrót

W 2009 r. w imprezach organizowanych przez OFS wzięło udział 2074 uczestników - mieszkańców gminy Czechowice-Dziedzice, w tym w 23 imprezach krajoznawczo-turystycznych w sumie uczestniczyło aż 1665 osób! Odbyło się siedem rajdów za złotówkę, pięć rajdów z cyklu "Korona Gór Polskich" (m. in. w Tatry, w Bieszczady), dwa obozy wypoczynkowe nad morzem, cztery wycieczki jednodniowe i cztery wielodniowe (m. in. do Wilna i na Mazury) oraz tradycyjny Rajd "poznajemy Naszą Gminę". W samych rajdach za złotówkę udział wzięło aż 263 uczestników!

W sporcie OFS w 2009 roku zorganizował zawody pływackie - VIII Memoriał im. Stanisława Dziedzica, turnieje siatkarskie, kros rowerowy oraz obóz sportowy.

Mamy nadzieję, że nasze imprezy w 2010 r. zgromadzą równie liczną rzeszę uczestników!

Rozpoczynamy już 20 marca tradycyjnym Memoriałem im. Stanisława Dziedzica.

Zapraszamy!


Powrót


Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Pod patronatem

Pod patronatem


Logowanie