Wydarzenia - Obywatelskie Forum Samorządowe - Za malo chetnych w Sudety
Obywatelskie Forum Samorządowe

Za mało chętnych w Sudety

Dodano: 2011-08-27 09:45:00

W związku z małym zainteresowaniem przejawiającym się zbyt małą liczbą zapisanych uczestników wycieczka "Sudety Skalne i Podziemne" (9-11 września br.) 
j e s t   o d w o ł a n a

Powrót

Coraz wyższe koszty transportu, wzrost cen biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz zbyt mała liczba uczestników powodują, że organizacja wycieczki z takim programem po takiej cenie (290 + 29 zł) jest niemożliwa - przy takiej ilości uczestników wycieczka nie jest w stanie się samosfinansować (koszty transportu wynikające z konieczności sfinansowania autokaru przypadające na jednego uczestnika przy obecnym stanie zapisów wzrastają o ponad połowę).

OFS rozważał możliwość organizacji tej wycieczki dla osób zainteresowanych, w mniejszej grupie, jednakże po cenie niestety wyższej (360 + 39 zł), w te same miejsca i w tym samym terminie. Osoby zainteresowane zostały poproszone 13 sierpnia br. na stronie internetowej są o zapisanie się do piątku 26 sierpnia br. Jeśli uzbierało by się min. 20 osób, wycieczka by się odbyła. Zapisało się jednak tylko 9 osó, wskutek czego wycieczka nie odbędzie się.

 

PROGRAM:

Dzień 1
Czechowice-Dziedzice - Paczków (fortyfikacje) - Kłodzko (twierdza i podziemna starówka) - Duszniki Zdrój (park zdrojowy, pijalnie wód) - Kudowa Zdrój (obiadokolacja, nocleg)

Dzień 2
Kudowa Zdrój (śniadanie, kaplica czaszek) - Walim (podziemne fabryki Hitlera) - Osówka (podziemne miasto Hitlera, dla chętnych - wstęp własny) lub wyjście na Wielką Sowę (dla chętnych) - w przypadku "dobrego czasu" dodatkowo Góry Stołowe (Szczeliniec Wielki) - Kudowa Zdrój (obiadokolacja z tradycyjny śródkolacyjnym i pokolacyjnym posiedzeniem semibiesiadnym)

Dzień 3
Kudowa Zdrój (śniadanie) - Skalne Miasto w Czechach - przejazd obok Książa - Świdnica (kościół pokoju) - Czechowice-Dziedzice


Powrót


Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna


Logowanie