Obywatelskie Forum Samorządowe

Spotkanie Zarządu OFS (18.01.2012)

Dodano: 2012-01-18 22:00:00
18 stycznia br. odbyło się pierwsze w nowym roku spotkanie Zarządu OFS. Przyjęto plan działania na bieżący rok w zakresie turystyki i sportu oraz plan imprez OFS w 2012 roku.Powrót

 

 

Zdecydowano o skreśleniu z listy członków OFS dwóch osób, a 8 nowych osób przyjęto do grona członków OFS. Kolejne zebranie Zarządu zaplanowano na początek marca, w kwietniu natomiast odbędzie się Walne Zgromadzenie członków OFS.

Kalendarz imprez OFS na rok 2012 zostanie ogłoszony 1 marca br., a pierwsze imprezy planowane są już w marcu (XI Memoriał Pływacki im. Stanisława Dziedzica, 24 marca).

Zgodnie z zapowiedziami, w tym roku imprezy OFS przeznaczone są głównie dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Czechowice-Dziedzice oraz dla członków OFS-u. W zależności od imprezy, będzie pula miejsc wolnych tzw. dostępności powszechnej, za wyższą odpłatnością - na te imprezy może zapisywać się każdy, z zachowaniem zasad poniższego regulaminu.

W tym roku zmieni się też system dystrybucji biletów, z uwagi na to, że w roku ubiegłym duża liczba osób zapisywała się na imprezy OFS, po czym przed ich rozpoczęciem rezygnowała z uczestnictwa. Prosimy o dokonywanie przemyślanych zapisów!

>>> regulamin zapisów na imprezy OFS w 2012 r.


Powrót


Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna


Logowanie