Obywatelskie Forum Samorządowe

ZAPISY - Wycieczka

Termin imprezy: 16-19.07.2020

WycieczkaKrólewska Kopenhaga (odwołana)

16-19 lipca, godz. 0:45-1:30

Królewska Kopenhaga

ŚWINOUJŚCIE (zabytkowe miasto i port oraz forty, dla chętnych plażowanie), HELSINGØR (zamek Hamleta), KOPENHAGA (m.in. zamki królewskie i port), SZCZECIN trzy kraje w trzy dni

Koszt 999 + 1 /os.* (w cenie: przejazd busem lub autokarem ~2100 km, parkingi i opłaty drogowe, dwie przeprawy promowe między Polską i Szwecją relacji Świnoujście – Ystad i Ystad – Świnoujście, jedna przeprawa promowa przez cieśninę Sund relacji Helsingborg [Szwecja] – Helsingør [Dania], przejazd przez tunel i most Øresund Kopenhaga Kastrup [Dania] – Saltholm – Malmö [Szwecja], przewodnicy, dwa śniadania i dwie obiadokolacje – na promach morskich, dwa noclegi w kabinach 2-osobowych z łazienką z prysznicem i WC – na promach morskich, wstępy do dwóch zamków w Danii – Kronborg i Christiansborg, dodatek paliwowy i dodatek ekologiczny na promach, ubezpieczenie NNW i KL, obowiązkowa opłata z tytułu Funduszu Gwarancji Turystycznej, dobry i ciepły uśmiech organizatorów).

*) cena obowiązuje do 26 lutego (szczegóły poniżej)

Uwaga w momencie otwarcia zapisów wszystkie kabiny są dostępne z oknami, w razie wyczerpania kabin z oknami przydzielane będą kabiny bez okien (wg kolejności zgłoszeń – wczesne zgłoszenie daje gwarancję kabiny z oknem).

Szlaki piesze: spacerowe, nizinne, odcinkowe, dla chętnych
Wstępy: do zamków w Danii – w cenie, reszta nieobowiązkowe, w zależności od wyboru opcji na miejscu, we własnym zakresie
Uwaga – paszporty lub dowody osobiste wymagane.
Uwaga – wycieczka przewiduje dwa nocne przejazdy busem/autokarem i dwie nocne przeprawy morskie (osobom wykazującym naturalne bądź nabyte skłonności do narzekania na niewygody długich przejazdów i intensywnego programu nader zdecydowanie nie zaleca się udziału w wyjeździe).

PROGRAM jest dostępny tutaj →

ZGŁOSZENIA – wyłącznie przez poniższy formularz na stronie internetowej.

ZAPISY – wyłącznie na podstawie zgłoszeń na stronie internetowej – osobiste, wraz z wpłatą zaliczki w wysokości 300 zł/os. w dniach 21 i 24 lutego w godz. 14-17 (basen MOSiR-u "Wodnik", I piętro, kawiarnia – stolik nr 7, I termin). Reszta płatna w dniach 3 lub 6 kwietnia br.

W przypadku zapisu po 26 lutego wpłata zaliczki za wycieczkę musi nastąpić najpóźniej do 7 dni od dokonania zgłoszenia, w przeciwnym razie zgłoszenie zostanie anulowane – w sprawie ustalenia formy i terminu skontaktujemy się na podany w zgłoszeniu numer telefonu). 

Nie pasuje Ci termin wpłaty lub masz pytania?
Zadzwoń pod nr tel.
501868896. 

Zapisy zostały zablokowane przez organizatora.


Powrót do spisu →Wycieczka 1-dniowa

Wycieczka 1-dniowa

Rajd pieszy plus

Rajd pieszy plus


Logowanie