Obywatelskie Forum Samorządowe

ZAPISY - Wycieczka

Termin imprezy: 16-19.07.2020

WycieczkaKrólewska Kopenhaga

16-19 lipca, godz. 0:45-1:30

Królewska Kopenhaga

ŚWINOUJŚCIE (zabytkowe miasto i port oraz forty, dla chętnych plażowanie), HELSINGØR (zamek Hamleta), KOPENHAGA (m.in. zamki królewskie i port), SZCZECIN trzy kraje w trzy dni

Koszt 999 + 1 /os.* (w cenie: przejazd busem lub autokarem ~2100 km, parkingi i opłaty drogowe, dwie przeprawy promowe między Polską i Szwecją relacji Świnoujście – Ystad i Ystad – Świnoujście, jedna przeprawa promowa przez cieśninę Sund relacji Helsingborg [Szwecja] – Helsingør [Dania], przejazd przez tunel i most Øresund Kopenhaga Kastrup [Dania] – Saltholm – Malmö [Szwecja], przewodnicy, dwa śniadania i dwie obiadokolacje – na promach morskich, dwa noclegi w kabinach 2-osobowych z łazienką z prysznicem i WC – na promach morskich, wstępy do dwóch zamków w Danii – Kronborg i Christiansborg, dodatek paliwowy i dodatek ekologiczny na promach, ubezpieczenie NNW i KL, obowiązkowa opłata z tytułu Funduszu Gwarancji Turystycznej, dobry i ciepły uśmiech organizatorów).

*) cena obowiązuje do 26 lutego (szczegóły poniżej)

Uwaga w momencie otwarcia zapisów wszystkie kabiny są dostępne z oknami, w razie wyczerpania kabin z oknami przydzielane będą kabiny bez okien (wg kolejności zgłoszeń – wczesne zgłoszenie daje gwarancję kabiny z oknem).

Szlaki piesze: spacerowe, nizinne, odcinkowe, dla chętnych
Wstępy: do zamków w Danii – w cenie, reszta nieobowiązkowe, w zależności od wyboru opcji na miejscu, we własnym zakresie
Uwaga – paszporty lub dowody osobiste wymagane.
Uwaga – wycieczka przewiduje dwa nocne przejazdy busem/autokarem i dwie nocne przeprawy morskie (osobom wykazującym naturalne bądź nabyte skłonności do narzekania na niewygody długich przejazdów i intensywnego programu nader zdecydowanie nie zaleca się udziału w wyjeździe).

PROGRAM jest dostępny tutaj →

ZGŁOSZENIA – wyłącznie przez poniższy formularz na stronie internetowej.

ZAPISY – wyłącznie na podstawie zgłoszeń na stronie internetowej – osobiste, wraz z wpłatą zaliczki w wysokości 300 zł/os. w dniach 21 i 24 lutego w godz. 14-17 (basen MOSiR-u "Wodnik", I piętro, kawiarnia – stolik nr 7, I termin). Reszta płatna w dniach 3 lub 6 kwietnia br.

W przypadku zapisu po 26 lutego wpłata zaliczki za wycieczkę musi nastąpić najpóźniej do 7 dni od dokonania zgłoszenia, w przeciwnym razie zgłoszenie zostanie anulowane – w sprawie ustalenia formy i terminu skontaktujemy się na podany w zgłoszeniu numer telefonu). 

Nie pasuje Ci termin wpłaty lub masz pytania?
Zadzwoń pod nr tel.
501868896. 

Zapisz się

Są wolne miejsca.
Można wpisać się na listę główną lub rezerwową (do wyboru).
Lista:
Powrót do spisu →Wycieczka 1-dniowa

Wycieczka 1-dniowa

Wycieczka 1-dniowa

Wycieczka 1-dniowa

Wycieczka 4-dniowa

Wycieczka 4-dniowa

Wycieczka 1-dniowa

Wycieczka 1-dniowa

Rajd pieszo-pławny

Rajd pieszo-pławny


Logowanie