Obywatelskie Forum SamorządoweZAPISY - Rajd pieszy

Termin imprezy: 30.06.2018

Rajd pieszyGóry Strażowskie: Pružina - Strážov - Ćićmany

30 czerwca, godz. 7-20

Koszt: 55/45/25 zł (grupa kosztowa C, w tym: ubezpieczenie, przejazd autokarem, przewodnik)
Szlak: Pružina-Predhorie - Dol. Strażowskiego Potoku - Strażowskie Wodospady - Strážov - Ćićmany (ok. 14 km, 5,5 h, średni)
Schronisko(a) na szlaku: NIE
Czas na obiad: TAK
Wstępy płatne: TAK, nieobowiązkowe (płatność we własnym zakresie, szacunkowy koszt - zgodnie z informacjami jak w wiadomości SMS przed wyjazdem)
Wymagane paszporty lub dowody osobiste!

Wyjazd/powrót: dworzec autobusowy w Czechowicach-Dziedzicach, stanowisko nr 1 (kurs dojazdowy i powrotny przez Północ, Dziedzice, Lipowiec, Czechowice Południowe i MOSiR - w kolejności i zgodnie z informacjami jak w wiadomości SMS przed wyjazdem)

W AUTOKARZE:
Możliwość przebywania bez obuwia na nogach tudzież spożywania pokarmów brudzących bądź/i wydzielających wyraźną woń mogącą zostać uznaną za niepożądaną tudzież przechowywania rzeczy zagrażających bezpieczeństwu lub/i czystości lub/i sympatycznej atmosferze, wg miary i uznania organizatora: dla dobrego współżycia z resztą towarzyszy rajdu/wycieczki - NIE (dozwolone w donosicielstwie, niestrudzenie ścigane, surowo represjonowane brakiem możliwości udziału w kolejnych impezach, a częściowo zalecane - o ile konieczne - natomiast na postojach - poza autokarem).

Góry Strażowskie tworzą malownicze tereny pełne gęstych lasów, dziwacznych skał, urwisk i pięknych kotlin. To niewielkie pasmo ma bardzo zróżnicowaną budowę geologiczną i ukształtowanie, a najwyższy szczyt to skalisty Strážov (1213 m n.p.m.) z piękną panoramą na środkowo-zachodnią Słowację. Schodzimy do malowniczej Rajeckiej Doliny do zabytkowej wsi Ćićmany, słynącej z drewnianych domów, wymalowanych wapnem i zdobionych w charakterystyczne, geometryczne wzory z białym, ornamentalnym zdobieniem – wzornictwo nawiązuje do miejscowych haftów.

Zasady zapisów >>>

Koszty

Termin zapisów upłynał z dniem 28.06.2018


Powrót do spisuWycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna


Logowanie