Obywatelskie Forum SamorządoweZAPISY - Rajd pieszy

Termin imprezy: 07.04.2018

Rajd pieszyGorce: Lubomierz - Kudłoń - Rzeki

7 kwietnia, godz. 7-20

Koszt: 45/35/20 zł (grupa kosztowa B, w tym: ubezpieczenie, przejazd autokarem, przewodnik)
Szlak: Lubomierz - Kudłoń - Gorc Troszacki - Rzeki, Orawka (ok. 11,5 km, 4,5-5 h, średni)
Schronisko(a) na szlaku: NIE
Czas na obiad: TAK
Wstępy płatne: TAK, nieobowiązkowe (płatność we własnym zakresie, szacunkowy koszt - zgodnie z informacjami jak w wiadomości SMS przed wyjazdem)

Wyjazd/powrót: dworzec autobusowy w Czechowicach-Dziedzicach, stanowisko nr 1 (kurs dojazdowy i powrotny przez Północ, Dziedzice, Lipowiec, Czechowice Południowe i MOSiR - w kolejności i zgodnie z informacjami jak w wiadomości SMS przed wyjazdem)

W AUTOKARZE:
Możliwość przebywania bez obuwia na nogach tudzież spożywania pokarmów brudzących bądź/i wydzielających wyraźną woń mogącą zostać uznaną za niepożądaną tudzież przechowywania rzeczy zagrażających bezpieczeństwu lub/i czystości lub/i sympatycznej atmosferze, wg miary i uznania organizatora: dla dobrego współżycia z resztą towarzyszy rajdu/wycieczki - NIE (dozwolone w donosicielstwie, niestrudzenie ścigane, surowo represjonowane brakiem możliwości udziału w kolejnych impezach, a częściowo zalecane - o ile konieczne - natomiast na postojach - poza autokarem).

Kudłoń (1274 m n.p.m.) jest masywem w północno-wschodniej części Gorców. Wędrując napotkamy na wiele malowniczych polan reglowych - z wielu z nich roztaczają się rozległe panoramy roztaczające się na wszystkie sąsiednie pasma górskie. Są tu liczne stanowiska gatunków rzadkich i chronionych, m.in. kuklika górskiego, jastrzębca alpejskiego i nawłoci pospolitej. Są złomiska skalne, ostańce i wychodnie skalne, a o tej porze roku powinny także być... krokusy! Chcemy też zwiedzić jeden z najcenniejszych wzniesionych z drewna obiektów sakralnych w Polsce - XVII-wieczny kościół w Orawce.

Zasady zapisów >>>

Koszty

Termin zapisów upłynał z dniem 05.04.2018


Powrót do spisuWycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna


Logowanie