Imprezy_i_zapisy - Obywatelskie Forum Samorządowe - Gory Izerskie: Bialy Potok - Holubník - Ořešník - Hejnice
Obywatelskie Forum SamorządoweZAPISY - Rajd pieszy

Termin imprezy: 27.05.2017

Rajd pieszyGóry Izerskie: Biały Potok - Holubník - Ořešník - Hejnice

27 maja, godz. 4-2

Bílý Potok - Vodopády Černého Potoka (Wodospady Czarnego Potoku) - Hajní Kostel - Frýdlantské cimbuří - Polední kameny - Holubník - Ptačí Kupy - Krásná Maří - Vodopády Velký Štolpich (Wodospady Wielkiego Sztolipichu) - Ořešník - Hejnice

Cena: 65/60/55/50/30 zł/os. (kategorie I/II/III/IV/V-VI - grupa cenowa D, zg. z cennikiem)
W cenie: ubezpieczenie, przejazd autokarem, przewodnik
Szlak: ok. 24 km, ok. 8-9 h, średni
Schronisko(a) na szlaku: nie
Czas na obiad: tak
Bilety wstępów we wł. zakr. (nieobow.)
Wymagane paszporty lub dowody osobiste

Czeska część Gór Izerskich (Jizerské hory) to ich najpiękniejsze partie - znajdziemy tam granitowe skałki o fantazyjnych kształtach, wodospady, strome zbocza, wybitne punkty widokowe i torfowiska wysokie. Nasza trasa oferuje m.in. najpiękniejszy potok całych Gór Izerskich, pieniący się malowniczymi kaskadami i wodospadami, kilka bajecznych punktów widokowych zapewniających widoki na wszystkie strony świata, labirynty skalne, skalny ząb ze stromymi schodami kutymi w granicie, malownicze wodospady... czyli wszystko to, co najlepsze w Górach Izerskich!

Początek zapisów otwartych: 1 marca o godz. 0:00. 

Zapisy - do wyczerpania wolnych miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Wykup wejściówek: 15-31 marca
Niewykupione wejściówki przepadają, a zapisy na nie zostają anulowane.
Więcej o zapisach, wejściówkach i cenniku >>>

Warto zapisać się na listę rezerwową. Miejsca na liście głównej na imprezę mogą się zwolnić wskutek rezygnacji osób na niej zapisanych lub niewykupienia wejściówek w terminie. O zwolnieniu się miejsca informujemy osoby z listy rezerwowej, wg kolejności wpisania się, w chwili, gdy miejsce się zwolni, telefonicznie na podany przy zapisie numer telefonu. Lista rezerwowa jest zalecana szczególnie dla osób, dla których zbyt dużym obciążeniem finansowym jest wykup wszystkich wejściówek na wybrane przez siebie na imprezy wiosenno-letnie OFS-u do końca marca (czyli za 3-miesięczny okres z góry). Zalecamy, aby zapisywać się na poszczególne imprezy i listy roztropnie, mierząc zamiary na siły i możliwości, mając na uwadze obowiązujące zasady wykupu wejściówek.

Termin zapisów upłynał z dniem 25.05.2017


Powrót do spisuWycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna


Logowanie